O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Základní údaje

Made in PUBLICITY s.r.o.
Hollarovo náměstí 1998/11
130 00 Praha 3


IČ: 49617818
DIČ: CZ49617818
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze
oddíl C, vložka 21468, datum zápisu 24. června 1993

 

Jsme systémovým integrátorem poskytující služby od návrhů, konzultací, realizací až po servisní služby. Realizace máme na územích ČR, SR, Polska, Maďarska a Rumunska. Naleznete nás v obchodních centrech, retailových řetězcích, sázkových kancelářích, restauracích, hotelech, sportovních stadionech, výstavištích, kancelářských budovách, dohledových centrech i venkovních veřejných zónách.

Instalační a servisní služby zajišťujeme z oblastních servisních středisek v Praze, Plzni, Pardubicích, Brně a Ostravě.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce se zákazníky i výrobci technologií. Vždy hledáme optimální řešení díky širokému zázemí našich dodavatelů a partnerů, včetně originálních designů a zákaznicky upravených systémů.

Jsme finančně zdravá společnost plnící veškeré své závazky (ohodnocení třídou A, resp. 1) a snažíme se dosáhnout všech cílů naší enviromentální politiky. 

 

Historie

Společnost Made in PUBLICITY s.r.o. má kořeny již v šedesátých letech, kdy byla založena Československou tiskovou kanceláří (ČTK) jako její reklamní agentura. Po revoluci došlo k osamostatnění a později k integraci pod M.I.P. Group (1993) se zaměřením na oblast reklamy a výstavnictví. Od roku 2013 se společnost příchodem nových majitelů osamostatnila a rozšířila své zaměření o další oblasti s důrazem na IT technologie, digitální reklamní média a zabezpečovací, ozvučovací a osvětlovací techniku.

 

Náš tým

Náš tým tvoří odborníci a partneři s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT, AV techniky, Digital Signage, DOOH, osvětlení, ozvučení, slaboproudých instalací a optimalizací maloobchodního prodeje. Sledujeme nové trendy, školíme techniky, navštěvujeme zahraniční veletrhy, seznamujeme se s výrobky přímo u výrobních linek.

Naši spolupracovníci se podíleli na stovkách dodávek a projektů, při kterých bylo instalováno a spravováno:

  • Více než     600 interaktivních kiosků
  • Více než     570 m2 LED obrazovek
  • Více než     600 hotelových TV 
  • Více než   6 000 profesionálních LCD monitorů
  • Více než   5 000 výrobků Apple
  • Více než 11 000 počítačů
  • Více než 15 000 kg ocelových konstrukcí
  • Více než 30 000 m strukturované kabeláže

 

Pracovní příležitosti - Staňte se členy našeho týmu !

Pro naše projekty hledáme pracovníky na následující pozice:

IT/AV technik

 

© Made in PUBLICITY 2021